Mgr. Miloš Krakovský

Ord. 17.06.1995

  • 1.7.1995 kaplán v Námestove
  • 1.7.1996 kaplán v Liptovskej Osade
  • 15.1.1997 kaplán v Spišskej Novej Vsi
  • 5.6.1997 na misiách

Mgr. Ľuboš Močáry

Ord. 17.06.1995

  • 01.07.2010 farár v Ždiari
  • 01.08.2011 výpomocný duchovný v Spišskej Kapitule
  • 12.07.2012 farár v Oravskom Veselom
  • 7.7.2014 kaplán v Liptovskej Lúžnej
  • 6.7.2016 farský administrátor vo Svätom Kríži
  • 3.11.2016 výpomocný duchovný v Ružomberku
  • 1.2.2017 v inej diecéze

Mgr. Ing. Stanislav Culka

Ord. 22.06.1996

  • 01.07.1996 kaplán v Starej Ľubovni
  • 01.07.1997 farský administrátor v Liskovej
  • 12.07.2012 farár v Liptovskom Mikuláši a zároveň dekan Liptovskomikulášskeho dekanátu

ThLic. Ing. Jaroslav Chovanec

Ord. 19.06.1999

  • 1.7.1999 kaplán v Kežmarku
  • 1.4.2000 kaplán v Markušovciach
  • 31.1.2001 – 30.6.2002 notár cirkevného súdu
  • 10.9.2001 kaplán vo Vysokých Tatrách
  • 1.7.2003 farský administrátor v Holumnici
  • 1.7.2006 farár v Trstenej

Mgr. Ľuboš Šípoš

Ord. 19.06.1999

  • 01.07.1999 kaplán v Markušovciach
  • 03.01.2001 kaplán v Likavke
  • 01.07.2001 kaplán v Poprade
  • 01.07.2002 farský administrátor vo Svätom Kríži
  • 01.07.2003 farský administrátor v Sihelnom
  • 10.7.2018 farár v Žehre

Mgr. Jozef Gužiak

Ord. 14.06.2003

  • 01.07.2003 kaplán v Dolnom Kubíne
  • 01.07.2004 kaplán v Spišskom Podhradí
  • 01.07.2007 kaplán v Lokci
  • 01.07.2010 kaplán vo Svite
  • 12.07.2012 farský administrátor v Šuňave

Mgr. Alexander Líška

Ord. 14.06.2003

  • 01.07.2003 kaplán v Zákamennom
  • 01.07.2004 kaplán v Oravskej Lesnej
  • 01.07.2005 kaplán v Toporci
  • 01.07.2006 kaplán v Novej Ľubovni
  • 01.07.2009 kaplán v Spišskom Štiavniku
  • 01.07.2010 kaplán vo Vysokých Tatrách
  • 8.7.2014 farský administrátor v Lučivnej

Mgr. Milan Prídavok

Ord. 14.06.2003

  • 01.07.2003 kaplán v Ružomberku
  • 01.09.2003 kaplán v Spišskej Novej Vsi
  • 01.07.2005 kaplán v Rabči
  • 01.07.2008 kaplán v Okoličnom
  • 1.7.2011 kaplán v Zákamennom
  • 10.7.2013 farský administrátor v Oravskom Veselom

ThDr. Michal Janiga

Ord. 21.06.2008

  • 21.06.2008 kaplán v Tvrdošíne
  • 01.07.2009 výpomocný duchovný v Tvrdošíne
  • 8.7.2014 kaplán v Odoríne a vyučujúci v kňazskom seminári
  • 4.7.2017 univerzitný kaplán v Ružomberku
  • 23.5.2018 výpomocný duchovný v Zákamennom
  • 10.7.2018 kaplán v Poprade – Juh

Mgr. Dominik Janky

Ord. 15.6.2013

  • 15.6.2013 kaplán v Levoči
  • 6.7.2016 kaplán v Starej Ľubovni

Mgr. Ing. Štefan Bocko, PhD.

Ord.17.6.2017

  • 17.6.2017 kaplán v Spišskej Starej Vsi